יום חמישי, 2 בדצמבר 2021

פודקאסט על הרצף

מכירים את ההרגשה הזו של רצון לעשות למען? להרגיש את ההרגשה הזו שאתה מרגיש כשאתה עושה משהו אמיתי, ללא כוונה מסחרית, ללא כוונת רווח, וברצון אמיתי ונקי לתמוך?

אז עם ההרגשה הזו אני מסתובבת כל חיי. ועושה. בהחלט עושה. עונה להורים שמתקשרים בעקבות אבחון, בעקבות כניסה לעולם האוטיזם הכל כך לא מוכר, לא ברור, מאיים, מלחיץ. יושבת שעות בשיחות טלפוניות, זום, וגם פרונטלי, משתתפת בקבוצות פייסבוק להורים ועונה כמיטב יכולתי, וכן, אתם מודים לי אבל האמת? אני מרויחה מזה הרבה. מרויחה תחושה טובה שנבנית כשאתה מרגיש שבכוחך לסייע.

ועדיין זו טיפה בים. יש כל כך הרבה אחרים. איך חולקים ידע, ניסיון, תובנות, שנרכשו במהלך שנות עבודה ארוכות, קילומטראז' לא קטן בעולם האוטיזם, כי הרי אין צורך להמציא את הגלגל, אפשר ללמוד, והרבה מניסיון אחרים.

ואז בניצול משאבי הרשת החברתית, אתם הגשתם לי את התשובה, את הדרך. אני שאלתי אתכם איך? ואתם עניתם לי- פודקאסט.

כזה פתוח, נגיש לכולם, שנבנה באמת ברצון כנה לשתף.

אז מתחילה לקרא על פודקאסטים. איך עושים, מה כדאי, ומבינה שזה תחום ידע אדיר. ואם אני באמת רוצה שזה לא יהיה חובבני, זו למידה אמיתית.

וכמו שהדינמיקה בחיים מתגלגלת, הגיעה ענת המקסימה. זו שפודקאסטים זה תחום הידע שלה, זו שאוטיזם גם בשבילה הוא עולם חדש לא מוכר, ואתגרי,  שפלש לחיי משפחתה.  והיא מרימה את הכפפה.

ואנחנו מדברות, מקליטות, והשיחה זורמת וקולחת. והנה נולד הבייבי המשותף שלנו. פודקאסט "על הרצף" שאלות שהורים לילדים שאובחנו על הספקטרום האוטיסטי היו רוצים לשאול.

והסדרה הראשונה, בת 10 פרקים עולה לאוויר. פרק חדש מידי שבוע.

ואתם מאזינים. וכותבים לי. ואני מבינה יותר ויותר עד כמה הפודקאסט הזה היה נכון, נחוץ, הכרחי.

אז אני רוצה להזמין אתכם. לחצו על הלינק- ואתם בפנים.

פודקאסט "על הרצף"    https://open.spotify.com/show/4QBHQc0R6FgLli0OdlYUGC

ואל תשכחו להשאיר לי כמה מילים אחרי ההאזנה, וללחוץ עקוב/follow בספוטיפיי, על מנת לעקוב אחרי הפרקים הבאים.

מחכה לכם.

רונית